Jak zorganizować dziecku Kinderbal ?

Jak zorganizować dziecku Kinderbal? Nie piecz i nie gotuj na bal urodzinowy swojego dziecka, nie siedź w kuchni po nocach, lepiej idź spać! Uwierz mi, to, że Ty karmisz swoje dziecko zdrowymi słodyczami, nie oznacza, że robi to każdy rodzic.. Dzieci przychodzą na urodziny, żeby zjeść słodycze najgorszej jakości.

Pewnie myślisz sobie teraz, czemu nie proponuje upiec ciasteczek, muffinek itp słodkości?!

No nie, ponieważ wiem, że dzieci w większości przypadków tego po prostu nie zjedzą. Nie odradzam Ci wcale. Jednak przygotuj się na to, że nawet rodzice oczekują od Kinderbalu mnóstwa słodyczy sklepowych. To jedzą ich dzieci, więc nie zdziw się, jeśli dziecko z grymasem na twarzy przeżuje daktylowego muffina, bądź pogardzi owsianym ciasteczkiem. Ty urobisz się po pachy, a mnóstwo jedzenia zostanie na stole. Co w związku z tym?

Twoje dziecko ma kolejne urodziny! Jupi!!! Jak ten czas leci, to już trzecie..czwarte...piąte urodziny?! Nic nie szkodzi, że Ty też jesteś coraz starsza, zmarszczek masz coraz więcej. Cieszysz się całym sercem, że dzieciak rośnie silny i zdrowy 🙂 Urodziny to okazja do imprezowania, a jakże by inaczej, a impreza to picie, jedzenie i zabawa na całego. Tym bardziej, jeśli dziecko chodzi do przedszkola, presja organizacji kinderbalu jest bardzo silna. Być może będziesz mieć troszkę szczęścia i Twoje dziecko urodzi się latem. Tak jak moje pierworodne i już masz wymówkę, że połowa przyjaciół jest na wakacjach. Może zapomni i nie wypomni. Szansa jest! Próbuj! 

Co na to dyskont?

Jeśli szans nie widzisz, to zrób dziecku urodziny z dyskontu, bo szkoda Twojego czasu i nerwów na uwijanie się w kuchni. A co z tym niezdrowym jedzeniem, o którym pisałam poprzednim razem, z tą tablicą Mendelejewa wchodzącą w skład ciasteczek, przekąsek, soczków itd serwowanych na Kinderbalach???? No nic, po prostu kup w dyskoncie lub innym sklepie mniejsze zło. Nie będę w dzisiejszym poście promować zdrowych ciasteczek, żelków, jakie możemy nabyć w sklepie ze zdrową żywnością. Czemu? Bo takie przekąski są drogie i zrujnują Cię finansowo, jeśli na Kinderbalu będzie np. 20 dzieciaków!

Dyskont ma nam również wiele do zaoferowania, wystarczy się trochę wysilić. Dzięki mnie pójdzie Ci sprawniej i szybciej 🙂 Wbrew pozorom zdrowe przekąski i nawet słodkie zdrowe przekąski, są w Lidlu dostępne, jednak niektóre z nich nie zwracają na siebie Twojej uwagi! Wchodząc do sklepu samoobsługowego, bardzo często masz już na wstępie ścianę słodyczy, które rujnują jelita Twoje i Twojego dziecka 🙁

  Co zatem kupimy w Lidlu na kinderparty? Jakie zdrowe przekąski podać na urodziny dziecka?

  • wszelkie musy owocowe Day Up, fruit&go, bądź musy Hipp, dla małych dzieci
  • chrupki kukurydziane, najzwyklejsze Tygryski, dzieci lubią chrupki, po prostu tak jest i już
  • chipsy Bio, warzywne na półce ze zdrową żywnością
  • Batoniki, przepyszne Batony Dobra Kaloria
  • Batony Alesto, przy kasach
  • Suszone jabłuszka Alesto
  • Soki NFC, dostępne w lodówkach do wyboru, do koloru
  • ciastka Frank&Oli, to prawdziwy hit, leżą gdzieś w okolicy płatków, ciastka są tak mało inwazyjne, że aż nie chce się wierzyć, skład mają bardzo dobry, sama kupuje je bardzo często 😉 idealne na urodziny, byłam świadkiem, jak przedszkolaki zmiotły je w jednej chwili
  • produkty firmy Deluxe, trufle i inne czekoladki, których skład ujdzie w tłumie
  • Czekolada gorzka Wawel , bez oleju palmowego

Wiesz już jak zorganizować dziecku Kinderbal? Mój pierwszy wpis o Kinderbalu

Baw się dobrze na urodzinach swojego dziecka !

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

*